Národná Koalícia mládeže

Autor: Kristián Babic | 21.11.2018 o 13:25 | (upravené 21.11.2018 o 18:57) Karma článku: 1,42 | Prečítané:  328x

Dobrý deň prajem, v dnešnom blogu vás uvediem do povolebného diania strany a jej vývoja spojeného s mojou osobou.

Včera, v utorok 20.11. vo večerných hodinách prebehlo stretnutie bratislavskej krajskej rady Národnej Koalície. Predmetom zhromaždenia bolo predovšetkým vyhodnotenie komunálnych volieb a povolebnej situácie – inak povedané smerovanie strany v najbližšom časovom úseku.

Ja osobne som bol poverený riadením straníckeho predsedníctva pre senecký okres a reálne kontúry nabrala koncepcia organizácie Národná Koalícia mládeže, ktorej by som sa po jej založení v priebehu pár dní mal stať predsedom.

V rámci organizácie budeme združovať mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o politiku a chcú sa činiť, chcú byť čo najbližšie k aktuálnemu dianiu a nie je im budúcnosť ľahostajná. Činnosť organizácie by mala prebiehať formou verejných stretnutí, diskusií a organizovaní / zúčastnení sa na rôznych voľnočasových aktivitách (predovšetkým športové a kultúrne).

Chcel by som poďakovať vedeniu strany za prejavenú dôveru, verím, že budúcnosť ukáže, že urobili správne rozhodnutia. Taktiež by som chcel vyzvať všetkých, ktorých myšlienka mládežníckej organizácie zaujala, aby ma kontaktovali pre bližšie informácie.

Osloviť ma môžte prostredníctvom mailu: kristian.babic8@gmail.com alebo pomocou správy na facebooku cez stránku https://www.facebook.com/babickristian/ 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Rebríček slobody tlače je zmanipulovaný, tvrdia politici Smeru

Novinári sa na Slovensku stávajú škodnou, tvrdí mediálny analytik.


Už ste čítali?